COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA
REZULTATELE EXAMENULUI DE BACALAUREAT
LA Limba engleza, PROBA ORALA
Nr. Crt. Numele şi prenumele candidatului Unitatea de învăţământ la care a promovat ultima clasă Nota obţinută (calificativul obţinut) Rezultatul examenului
1 ALBUI M. MARIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
2 ALBUI M. SERGIU COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,50 Reuşit
3 ANDOR G IOANA NICOLETA LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 7,50 Reuşit
4 ANDREJKA L ANDREI GHEORGHE LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 8,50 Reuşit
5 ATANASE G VLAD-GIGEL LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 9,00 Reuşit
6 AVRAM R RADU-IONUŢ LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 9,50 Reuşit
7 BABEŞ E VICTOR-EMERIC LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,00 Reuşit
8 BACIU I. BOGDAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
9 BALA L CRISTINA DENISA LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 10,00 Reuşit
10 BALINT C. ADRIAN MIHAI COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
11 BARA I. IOANA BIANCA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,50 Reuşit
12 BARLA Ş. NORBERT COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
13 BARNA L. LASZLO ATTILA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
14 BEDE Ş. EVA KATALIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
15 BELENEŞ D. SANDA CORINA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
16 BERCEA V RĂZVAN-SERGIU LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 7,00 Reuşit
17 BICA I. MARIANA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,50 Reuşit
18 BIRTA S ARPAD LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 6,50 Reuşit
PREŞEDINTE,
conf. univ. dr. NEAGU IOAN
L.S.


Nr. Crt. Numele şi prenumele candidatului Unitatea de învăţământ la care a promovat ultima clasă Nota obţinută (calificativul obţinut) Rezultatul examenului
19 BISTRAN I BENIAMIN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 6,50 Reuşit
20 BISTRAN I. IONUŢ CONSTANTIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
21 BÎRLEANU E ADRIAN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 6,50 Reuşit
22 BLAGA GH.I. IONUŢ CRISTIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,50 Reuşit
23 BLAGA T TEODORA ANDRADA LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 9,50 Reuşit
24 BLĂGUŢA C. LIVIU COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
25 BOBOŞ M. LIANA CRISTINA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
26 BOBOŞ V. MARIANA ANDREEA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
27 BODOGAI C.C. RAUL BOGDAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
28 BOLOGA R ALIN-SEBASTIAN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 9,00 Reuşit
29 BOLOŞ C SEBASTIAN-CLAUDIU LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 9,50 Reuşit
30 BOLOŞ GH SORIN-VALERIU LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 6,50 Reuşit
31 BONTA M.T. MIRCEA BOGDAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
32 BOROŞ B. EVA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
33 BOROŞ I IMRE LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,50 Reuşit
34 BORŞA L. DAN MARCEL COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,50 Reuşit
35 BORZA D. LAVINIA ROXANA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
36 BRACIU N. GHEORGHE COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
37 BRONT G CRISTINA GABRIELA LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 9,50 Reuşit
38 BUCIUMAN GH GHEORGHE LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 10,00 Reuşit
39 BUIBAŞ M.S. RALUCA MARIANA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
40 BURESCU D. SERGIU REMUS COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
41 BURESCU F PETRU-FLORIN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,00 Reuşit
PREŞEDINTE,
conf. univ. dr. NEAGU IOAN
L.S.


Nr. Crt. Numele şi prenumele candidatului Unitatea de învăţământ la care a promovat ultima clasă Nota obţinută (calificativul obţinut) Rezultatul examenului
42 BURLEA I. ADINA NICOLETA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
43 BUZLEA G. GABRIEL COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,50 Reuşit
44 CANDREA V. ANDREI LUCIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,50 Reuşit
45 CĂPUŞ O.I. ROXANA CRISTINA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,50 Reuşit
46 CÂMPEAN GH. CRISTIAN GEORGE COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
47 CÂŞLARIU V NICOLAE LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,50 Reuşit
48 CHEREGI D. PAUL COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
49 CHIRILĂ T. GEORGE CRISTIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
50 CHIRODE A FRIDA LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,00 Reuşit
51 CHIŞ I. ADELINA DORINA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
52 CIOBANU A. CIPRIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
53 CIOBANU A. EUGENIA CORINA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
54 CIURTIN S HORIA FELICIAN LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 8,00 Reuşit
55 CNEBLI M. ADRIAN COSMIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
56 COBORZAN I.E. ROBERT COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,50 Reuşit
57 COCIUBA A. SORIN FLORIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
58 COLDEA E. DAN ANDREI COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
59 CONERU N. ALEXANDRA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
60 COSA G NOEMI MARTA LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 6,00 Reuşit
61 COSMA I. MIRABELA DIANA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
62 COSTIN M SORIN-DAN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 0,00 Neprezentat
63 COTRAU P RADU MARIAN LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 10,00 Reuşit
64 COVACIU D.GH. MARIUS FLORIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
PREŞEDINTE,
conf. univ. dr. NEAGU IOAN
L.S.


Nr. Crt. Numele şi prenumele candidatului Unitatea de învăţământ la care a promovat ultima clasă Nota obţinută (calificativul obţinut) Rezultatul examenului
65 COVACIU I. FLORIN ADRIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
66 CRACIUN L SEBASTIAN FLORIAN LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 10,00 Reuşit
67 CRISTEA V. CĂLIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
68 CRIŞAN A. CRISTINA MARIA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
69 CUC D RAUL-DUMITRU LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 7,50 Reuşit
70 DEAK S. ZOLTAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
71 DEBRECZENYI S. ZSIGMOND COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
72 DEJEU A GHEORGHE COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
73 DOBAI GH MIHAI-IONUŢ LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 10,00 Reuşit
74 DOMBI V. SZILARD COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
75 DRĂGOESCU V.I. BOGDAN IOAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
76 DULĂU I. RĂZVAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
77 DUME D NICOLAE IONEL COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
78 DUMITRIU GH MARCELA GHEORGHINA LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 10,00 Reuşit
79 ERDELI E CĂTĂLIN-IONUŢ LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 7,00 Reuşit
80 ERDELI V. VLAD VASILE COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
81 FACA V. NICUŞOR COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 0,00 Neprezentat
82 FARCAŞ M.V. ADRIAN MIRCEA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
83 FAZEKAS I. NORBERT SANDOR COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
84 FETEA D ANITA CARMEN LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 8,50 Reuşit
85 FINEŞ I. SEBASTIAN IONUŢ COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
86 FLORIAN G.L. ANDRADA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
PREŞEDINTE,
conf. univ. dr. NEAGU IOAN
L.S.


Nr. Crt. Numele şi prenumele candidatului Unitatea de învăţământ la care a promovat ultima clasă Nota obţinută (calificativul obţinut) Rezultatul examenului
87 FODOR P.L. ZOLTAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
88 GABOR F. GERGO COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
89 GAL I. IONUŢ PETRU COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
90 GARNAI M.S. SANDOR KALMAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
91 GARNAI M.S. ZSOLT MIKLOS COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,50 Reuşit
92 GATI A. FERENC COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
93 GAVRA I. ANDREI SEBASTIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
94 GHERDAN M SERGIU ALEXANDRU LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 7,00 Reuşit
95 GHIURCUTA V IOANA GEORGETA LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 8,50 Reuşit
96 GLIGOR S. GABRIEL VIOREL COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,50 Reuşit
97 GLIGOR T. CLAUDIU TRAIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
98 GODJA I IOAN-DANIEL LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 7,50 Reuşit
99 GOMBOŞ C. LAURA DELIA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,50 Reuşit
100 GRIGORE C. SERGIU ANDREI COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
101 HALAI G. GYORGY ISTVAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
102 HAVASI GH. DAN GEORGE COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
103 HEBRE I.D. MIREL IOSIF LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 10,00 Reuşit
104 HEREDEA F. RADU EMANUEL COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
105 HERMAN I SILVIU ALBERTO LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 10,00 Reuşit
106 HEVESI I IULIAN MARIUS LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 8,00 Reuşit
107 HIRŢEA A. BOGDAN MIHAI COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
108 HODUŢ V. VIOREL IOAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
109 HORA GH. GHEORGHE MIRCEA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
PREŞEDINTE,
conf. univ. dr. NEAGU IOAN
L.S.


Nr. Crt. Numele şi prenumele candidatului Unitatea de învăţământ la care a promovat ultima clasă Nota obţinută (calificativul obţinut) Rezultatul examenului
110 HORGA D DUMITRU OCTAVIAN LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 7,00 Reuşit
111 HORGA V NICOLAE-FLORIN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,50 Reuşit
112 IANC L ALIN-LIVIU LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 6,50 Reuşit
113 IANCEU T CIPRIAN-IOAN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,00 Reuşit
114 IGNA L RODION LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 6,50 Reuşit
115 IGNAT A RADU-ADRIAN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 10,00 Reuşit
116 ILAŞ M VALENTIN-IULIAN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 6,00 Reuşit
117 INDRIES M.D. GABRIEL CONSTANTIN LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 8,00 Reuşit
118 IOSZIV I. IOSIF IMRE COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,50 Reuşit
119 IRIMIEA GH. ADRIAN RADU COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
120 IUHAS I DANIEL IOAN LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 9,00 Reuşit
121 JIPA R LAVINIA-LOREDANA LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,00 Reuşit
122 JOLŢAN V. CRISTIAN PETRU COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
123 JUNC P. IOAN OVIDIU COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
124 KAPUSNEAK GH ANDREIKA LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 7,00 Reuşit
125 KATONA S ISTVAN ZSOLT LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 6,00 Reuşit
126 KEREZSI T. MARIUS MARTIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
127 KORODI I CRISTIAN-IOSIF LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 6,50 Reuşit
128 KOSZEGI A. IOSIF COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
129 KOTELES E TAMAŞ-EUGEN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 10,00 Reuşit
130 KOTELEŞ P GRETI-ANITA LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,50 Reuşit
131 KOVACS A CARLA-DIANA LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 7,50 Reuşit
132 KOVACS L. LARISA LUCIANA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
PREŞEDINTE,
conf. univ. dr. NEAGU IOAN
L.S.


Nr. Crt. Numele şi prenumele candidatului Unitatea de învăţământ la care a promovat ultima clasă Nota obţinută (calificativul obţinut) Rezultatul examenului
133 KOVACS P. SORIN ATTILA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,50 Reuşit
134 KOVACS R.A. DIANA LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 10,00 Reuşit
135 LABĂU I.M. RAUL CLAUDIU COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
136 LAZAR L LASZLO-EMIL LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 10,00 Reuşit
137 LEDEZEU I. IONEL FLORIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,50 Reuşit
138 LINGURAR F GABRIELA FLORICA LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 8,00 Reuşit
139 LUCA GH. MĂLINA ADRIANA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
140 LUNCAN A. VIOREL GHEORGHE COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
141 LUNCAN I. MONICA LUMINIŢA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
142 MAGDA I.GH. GEORGE CRISTIAN LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 6,00 Reuşit
143 MARIAN I RALUCA-IOANA LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 10,00 Reuşit
144 MARINĂU GH.D. GEORGE COSMIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
145 MAŞINCAT I. CRISTIAN IOAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
146 MATEI E.D. CRISTIAN BOGDAN LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 7,00 Reuşit
147 MATEI F. ANAMARIA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
148 MAXIAN N. MARIAN NICOLAE COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
149 MECHEREŞ M. ALIN ADRIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
150 MEDVE I. IOAN BOGDAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
151 MENDEA M. DAN MARIUS COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
152 MESTER G ANAMARIA SANDRA LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 10,00 Reuşit
153 MICU H. MARIUS CĂLIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
154 MIHUŢ K. ATTILA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,50 Reuşit
155 MOGA F. CĂTĂLIN GABRIEL COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
PREŞEDINTE,
conf. univ. dr. NEAGU IOAN
L.S.


Nr. Crt. Numele şi prenumele candidatului Unitatea de învăţământ la care a promovat ultima clasă Nota obţinută (calificativul obţinut) Rezultatul examenului
156 MOISI D. DUMITRU IULIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
157 MOISI P. MARIA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,50 Reuşit
158 MOLDOVAN GH. GHEORGHE SERGIU COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,50 Reuşit
159 MOLDOVAN R. ADRIAN CĂLIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
160 MORAR GH. LOREDANA ANAMARIA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
161 MORAR V VIOREL-MARIUS LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 7,50 Reuşit
162 MORNA Ş. OVIDIU CIPRIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
163 MUDURA V. FLORIN PAVEL COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
164 MUNDRUŢ F. LEVENTE ISTVAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
165 MUNTEANU I ANAMARIA-ANDREEA LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 10,00 Reuşit
166 NAGY A. LINDA TEREZIA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,50 Reuşit
167 NAGY Ş.E. CRISTIAN ROMEO COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
168 NECULAI S LĂCRIMIOARA NICOLETA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
169 NEDELCU E. SERGIU GEORGE COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
170 NEŢ G ADRIAN-GEORGE LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,50 Reuşit
171 NIŢE M. IOANA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
172 NUŢ F. ALIN SORIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
173 NYARKOH E.A. ALEXANDER KWASI COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
174 ONACA V ROXANA ANAMARIA LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 6,50 Reuşit
175 ONUŢ M ROBERT-MIRCEA LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,00 Reuşit
176 PALFI-TAMAŞ S SEBASTIAN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 10,00 Reuşit
177 PAP L. CRISTIAN ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
PREŞEDINTE,
conf. univ. dr. NEAGU IOAN
L.S.


Nr. Crt. Numele şi prenumele candidatului Unitatea de învăţământ la care a promovat ultima clasă Nota obţinută (calificativul obţinut) Rezultatul examenului
178 PAPP G BEATRIX LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 8,00 Reuşit
179 PAPP L. LAJOS NANDOR COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
180 PAŞCA I.B. IOAN ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
181 PAŞCA V. OVIDIU CĂLIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,50 Reuşit
182 PAUL GH.F. SERGIU COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
183 PĂTCAŞ T CRISTIAN-ADRIAN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 10,00 Reuşit
184 PESCARU L CIPRIAN IOAN LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 8,50 Reuşit
185 PETER Z ERIKA LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 7,50 Reuşit
186 PIPIŞ I. IOAN MARIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
187 PISKI I. SZABOLCS COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
188 PLEŞCA S.N. ALEXANDRA MARIANA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
189 PLUMBAŞ I. MARCEL ADRIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
190 POP A. ALINA ANDREEA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
191 POP A. IOANA LARISA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
192 POP F. GABRIEL ADRIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,50 Reuşit
193 POP S ADRIAN-CRISTIAN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 10,00 Reuşit
194 POPA F FLORIN SERGIU LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 9,00 Reuşit
195 POPA S.P. DIANA ALEXANDRA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
196 PURGE I. RAMONA ANCUŢA BIANCA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
197 PURIŞ T.I. ROBERT TEODOR COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
198 PURJEA I OCTAVIAN-MARIUS LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 7,00 Reuşit
199 PUŞCAŞ P. MARIUS FLORIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
200 RAMOCEA I IONUŢ-MARIAN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 10,00 Reuşit
PREŞEDINTE,
conf. univ. dr. NEAGU IOAN
L.S.


Nr. Crt. Numele şi prenumele candidatului Unitatea de învăţământ la care a promovat ultima clasă Nota obţinută (calificativul obţinut) Rezultatul examenului
201 ROŞCA I MIHAI LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 10,00 Reuşit
202 ROZIN C.H. HEINS SILVIU COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
203 RUS S LĂCRĂMIOARA-NICOLETA LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 10,00 Reuşit
204 SALLAI I ROBERT LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 10,00 Reuşit
205 SĂLĂJAN A DENISA-FELICIA LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 6,50 Reuşit
206 SEBESTIEN M. NORBERT MIHALY COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
207 SILAGHI A.F. SERGIU ALIN LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 8,00 Reuşit
208 SIME V. IOANA COSMINA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
209 SOANEA F. FLORINA LUMINIŢA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
210 SOLTESZ I AGNES LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 10,00 Reuşit
211 SONEA I IOAN-SERGIU LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 10,00 Reuşit
212 SPIN I. DENISA IOANA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
213 SPIVALIUC N NICOLAE-VASILE LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,00 Reuşit
214 STEF D DELIA MARIANA LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 10,00 Reuşit
215 SZABO I. VASILE SEBASTIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
216 SZENTMIKLOSI Z. ROBERT COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
217 SZILAGYI- DĂRĂBAN M. CRISTINA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
218 SZOKE V LASZLO-ZSOLT LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 0,00 Neprezentat
219 SZUCS E. ANITA HENRIETTE COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
220 ŞIPOŞ I. RALUCA DIANA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
221 ŞTEFAN A.I. ALEXANDRU MARIUS COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,50 Reuşit
222 TEAHA A.Ş. ADINA FELICIA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
223 TENDER I.M. SERGIU CONSTANTIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
PREŞEDINTE,
conf. univ. dr. NEAGU IOAN
L.S.


Nr. Crt. Numele şi prenumele candidatului Unitatea de învăţământ la care a promovat ultima clasă Nota obţinută (calificativul obţinut) Rezultatul examenului
224 TIMUŢ F. VALENTIN BOGDAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
225 TIPONUŢ M MIHAI BOGDAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
226 TOASO A. EDIT HAJNALKA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
227 TOCAI N. OVIDIU ANDREI COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
228 TOMOIAGĂ G. GRIGORE CĂLIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,50 Reuşit
229 TONŢ A. OVIDIU CONSTANTIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
230 TOROK I. CRISTIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
231 TRIF P PATRICIA LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 10,00 Reuşit
232 TRIPP N.C. ADRIAN IOAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
233 TUNDUC F. LUCIAN IONUŢ COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
234 URSU P. PETRU COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 0,00 Neprezentat
235 VARODI I OVIDIU-ADRIAN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 7,00 Reuşit
236 VESZI O JANOS-MIHALY LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 10,00 Reuşit
237 ZAHA I. ENIKO KITTY COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
PREŞEDINTE,
conf. univ. dr. NEAGU IOAN
L.S.