COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA
REZULTATELE EXAMENULUI DE BACALAUREAT
LA Limba franceza, PROBA ORALA
Nr. Crt. Numele şi prenumele candidatului Unitatea de învăţământ la care a promovat ultima clasă Nota obţinută (calificativul obţinut) Rezultatul examenului
1 ARDELEAN V. IONUŢ FLORIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
2 AVRAM C. ANDREI VICTOR COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
3 BÂRŢAN Ş. FĂNEL COSTEL COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
4 BERDEA M. ANCA MARIA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
5 BOLOGAN M. MIHAI ADRIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
6 BOŢA I. MARIN EMANUEL COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
7 BUDA A. LAURA FLORINA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
8 CARŢIŞ GH. SIMION COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
9 CHIRILĂ M. MIRCEA RĂZVAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,50 Reuşit
10 CONDROVICI P. PETRU FLORIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
11 COVACIU C. FLORIN IOAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
12 DERŞIDAN V.D. MARIUS COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
13 FLOAREA I. NICOLAE FLORIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
14 FOLTUŢ F. RUBEN GABRIEL COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,50 Reuşit
15 GHERMAN E.C. SEBASTIAN EUGEN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
16 GUG GH. RAMONA MARIA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
17 HAVA I. LUCIAN IONUŢ COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
18 IGNAT T. OVIDIU TRAIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
PREŞEDINTE,
conf. univ. dr. NEAGU IOAN
L.S.


Nr. Crt. Numele şi prenumele candidatului Unitatea de învăţământ la care a promovat ultima clasă Nota obţinută (calificativul obţinut) Rezultatul examenului
19 LELE C. DARIUS FLORENTIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
20 MAIER F.B. GABRIEL JOZSEF COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
21 MĂLAN N. PAUL ROMEO COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
22 MÂŢĂ P. ROBERT AUGUSTIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
23 MERCA GH. MANUEL DAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
24 MIHELE Ş.D. COSMINA MIHAELA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,50 Reuşit
25 MOLNAR C. LEVENTE ATTILA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
26 NEGRUŢ A.D. ADRIANA BIANCA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
27 NOGE C. DANIEL COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,50 Reuşit
28 OROS M. CRISTIAN MIRCEA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
29 OSVALD I. IACOB COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,50 Reuşit
30 OŞVAT I. FLORIN DAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
31 PAŞCU F.C. VLADIMIR COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
32 PETRUŞ M. ALIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
33 POPA T. IONUŢ MARIUS COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
34 ROSMENTENIUC T. DIANA ALINA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,50 Reuşit
35 SAS GH ALIN-GHEORGHE LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 7,50 Reuşit
36 STAN C. COSTINA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
37 ŞINCA GH. BIANCA ALINA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
38 ŞTEF M. DANIEL COSMIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
39 TARBA A. ANAMARIA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,50 Reuşit
40 ŢĂRĂU P. GEORGIAN FLORIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
PREŞEDINTE,
conf. univ. dr. NEAGU IOAN
L.S.