COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA
REZULTATELE EXAMENULUI DE BACALAUREAT
LA Limba română, PROBA ORALA
Nr. Crt. Numele şi prenumele candidatului Unitatea de învăţământ la care a promovat ultima clasă Nota obţinută (calificativul obţinut) Rezultatul examenului
1 ALBUI M. MARIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
2 ALBUI M. SERGIU COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
3 ANDOR G IOANA NICOLETA LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 7,00 Reuşit
4 ANDREJKA L ANDREI GHEORGHE LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 8,00 Reuşit
5 ARDELEAN V. IONUŢ FLORIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,50 Reuşit
6 ATANASE G VLAD-GIGEL LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 7,00 Reuşit
7 AVRAM C. ANDREI VICTOR COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
8 AVRAM R RADU-IONUŢ LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,50 Reuşit
9 BABEŞ E VICTOR-EMERIC LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 7,00 Reuşit
10 BACIU I. BOGDAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,50 Reuşit
11 BALA L CRISTINA DENISA LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 7,50 Reuşit
12 BALINT C. ADRIAN MIHAI COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
13 BARA I. IOANA BIANCA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,50 Reuşit
14 BARLA Ş. NORBERT COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,50 Reuşit
15 BARNA L. LASZLO ATTILA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
16 BÂRŢAN Ş. FĂNEL COSTEL COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
17 BEDE Ş. EVA KATALIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
18 BELENEŞ D. SANDA CORINA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,50 Reuşit
PREŞEDINTE,
conf. univ. dr. NEAGU IOAN
L.S.


Nr. Crt. Numele şi prenumele candidatului Unitatea de învăţământ la care a promovat ultima clasă Nota obţinută (calificativul obţinut) Rezultatul examenului
19 BENŢAN G. GHEORGHE SORIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
20 BERCEA V RĂZVAN-SERGIU LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 6,00 Reuşit
21 BERDEA M. ANCA MARIA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,50 Reuşit
22 BICA I. MARIANA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
23 BIRTA S ARPAD LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 6,00 Reuşit
24 BISTRAN I BENIAMIN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 7,00 Reuşit
25 BISTRAN I. IONUŢ CONSTANTIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
26 BÎRLEANU E ADRIAN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 5,00 Reuşit
27 BLAGA GH.I. IONUŢ CRISTIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 5,00 Reuşit
28 BLAGA T TEODORA ANDRADA LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 6,00 Reuşit
29 BLĂGUŢA C. LIVIU COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
30 BOBOŞ M. LIANA CRISTINA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
31 BOBOŞ V. MARIANA ANDREEA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
32 BODOGAI C.C. RAUL BOGDAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
33 BOLOGA R ALIN-SEBASTIAN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,50 Reuşit
34 BOLOGAN M. MIHAI ADRIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
35 BOLOŞ C SEBASTIAN-CLAUDIU LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 6,50 Reuşit
36 BOLOŞ GH SORIN-VALERIU LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 6,50 Reuşit
37 BONTA M.T. MIRCEA BOGDAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 5,00 Reuşit
38 BOROŞ B. EVA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
39 BOROŞ I IMRE LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,00 Reuşit
40 BORŞA L. DAN MARCEL COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 5,00 Reuşit
41 BORZA D. LAVINIA ROXANA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
PREŞEDINTE,
conf. univ. dr. NEAGU IOAN
L.S.


Nr. Crt. Numele şi prenumele candidatului Unitatea de învăţământ la care a promovat ultima clasă Nota obţinută (calificativul obţinut) Rezultatul examenului
42 BOŢA I. MARIN EMANUEL COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
43 BRACIU N. GHEORGHE COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
44 BRONT G CRISTINA GABRIELA LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 8,50 Reuşit
45 BUCIUMAN GH GHEORGHE LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 9,00 Reuşit
46 BUDA A. LAURA FLORINA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
47 BUIBAŞ M.S. RALUCA MARIANA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
48 BURESCU D. SERGIU REMUS COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
49 BURESCU F PETRU-FLORIN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 10,00 Reuşit
50 BURLEA I. ADINA NICOLETA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
51 BUZLEA G. GABRIEL COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
52 CANDREA V. ANDREI LUCIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,50 Reuşit
53 CARŢIŞ GH. SIMION COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,50 Reuşit
54 CĂPUŞ O.I. ROXANA CRISTINA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 5,50 Reuşit
55 CÂMPEAN GH. CRISTIAN GEORGE COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
56 CÂŞLARIU V NICOLAE LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 9,00 Reuşit
57 CHEREGI D. PAUL COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
58 CHIRILĂ M. MIRCEA RĂZVAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,50 Reuşit
59 CHIRILĂ T. GEORGE CRISTIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
60 CHIRODE A FRIDA LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,00 Reuşit
61 CHIŞ I. ADELINA DORINA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
62 CIOBANU A. CIPRIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
63 CIOBANU A. EUGENIA CORINA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
64 CIURTIN S HORIA FELICIAN LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 9,00 Reuşit
PREŞEDINTE,
conf. univ. dr. NEAGU IOAN
L.S.


Nr. Crt. Numele şi prenumele candidatului Unitatea de învăţământ la care a promovat ultima clasă Nota obţinută (calificativul obţinut) Rezultatul examenului
65 CNEBLI M. ADRIAN COSMIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
66 COBORZAN I.E. ROBERT COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
67 COCIUBA A. SORIN FLORIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 5,00 Reuşit
68 COLDEA E. DAN ANDREI COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
69 CONDROVICI P. PETRU FLORIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
70 CONERU N. ALEXANDRA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
71 COSA G NOEMI MARTA LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 5,50 Reuşit
72 COSMA I. MIRABELA DIANA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
73 COSTIN M SORIN-DAN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 0,00 Neprezentat
74 COTRAU P RADU MARIAN LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 6,00 Reuşit
75 COVACIU C. FLORIN IOAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
76 COVACIU D.GH. MARIUS FLORIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
77 COVACIU I. FLORIN ADRIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
78 CRACIUN L SEBASTIAN FLORIAN LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 6,50 Reuşit
79 CRISTEA V. CĂLIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,50 Reuşit
80 CRIŞAN A. CRISTINA MARIA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
81 CUC D RAUL-DUMITRU LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 10,00 Reuşit
82 DEAK S. ZOLTAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
83 DEBRECZENYI S. ZSIGMOND COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,50 Reuşit
84 DEJEU A GHEORGHE COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
85 DERŞIDAN V.D. MARIUS COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,50 Reuşit
86 DOBAI GH MIHAI-IONUŢ LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,50 Reuşit
87 DOMBI V. SZILARD COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
PREŞEDINTE,
conf. univ. dr. NEAGU IOAN
L.S.


Nr. Crt. Numele şi prenumele candidatului Unitatea de învăţământ la care a promovat ultima clasă Nota obţinută (calificativul obţinut) Rezultatul examenului
88 DRĂGOESCU V.I. BOGDAN IOAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
89 DULĂU I. RĂZVAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
90 DUME D NICOLAE IONEL COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,50 Reuşit
91 DUMITRIU GH MARCELA GHEORGHINA LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 9,00 Reuşit
92 ERDELI E CĂTĂLIN-IONUŢ LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,00 Reuşit
93 ERDELI V. VLAD VASILE COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
94 FACA V. NICUŞOR COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 0,00 Neprezentat
95 FARCAŞ M.V. ADRIAN MIRCEA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
96 FAZEKAS I. NORBERT SANDOR COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 5,50 Reuşit
97 FETEA D ANITA CARMEN LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 7,50 Reuşit
98 FINEŞ I. SEBASTIAN IONUŢ COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
99 FLOAREA I. NICOLAE FLORIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,50 Reuşit
100 FLORIAN G.L. ANDRADA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
101 FODOR P.L. ZOLTAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 5,00 Reuşit
102 FOLTUŢ F. RUBEN GABRIEL COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,50 Reuşit
103 GABOR F. GERGO COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,50 Reuşit
104 GAL I. IONUŢ PETRU COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
105 GARNAI M.S. SANDOR KALMAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
106 GARNAI M.S. ZSOLT MIKLOS COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 5,50 Reuşit
107 GATI A. FERENC COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
108 GAVRA I. ANDREI SEBASTIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 5,00 Reuşit
109 GHERDAN M SERGIU ALEXANDRU LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 5,00 Reuşit
PREŞEDINTE,
conf. univ. dr. NEAGU IOAN
L.S.


Nr. Crt. Numele şi prenumele candidatului Unitatea de învăţământ la care a promovat ultima clasă Nota obţinută (calificativul obţinut) Rezultatul examenului
110 GHERMAN E.C. SEBASTIAN EUGEN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
111 GHIURCUTA V IOANA GEORGETA LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 5,50 Reuşit
112 GLIGOR S. GABRIEL VIOREL COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,50 Reuşit
113 GLIGOR T. CLAUDIU TRAIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
114 GODJA I IOAN-DANIEL LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,50 Reuşit
115 GOMBOŞ C. LAURA DELIA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
116 GRIGORE C. SERGIU ANDREI COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
117 GUG GH. RAMONA MARIA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
118 HALAI G. GYORGY ISTVAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
119 HAVA I. LUCIAN IONUŢ COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
120 HAVASI GH. DAN GEORGE COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
121 HEBRE I.D. MIREL IOSIF LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 8,50 Reuşit
122 HEREDEA F. RADU EMANUEL COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,50 Reuşit
123 HERMAN I SILVIU ALBERTO LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 6,00 Reuşit
124 HEVESI I IULIAN MARIUS LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 6,00 Reuşit
125 HIRŢEA A. BOGDAN MIHAI COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
126 HODUŢ V. VIOREL IOAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
127 HORA GH. GHEORGHE MIRCEA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
128 HORGA D DUMITRU OCTAVIAN LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 6,00 Reuşit
129 HORGA V NICOLAE-FLORIN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,50 Reuşit
130 IANC L ALIN-LIVIU LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,00 Reuşit
131 IANCEU T CIPRIAN-IOAN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 6,50 Reuşit
132 IGNA L RODION LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 7,50 Reuşit
PREŞEDINTE,
conf. univ. dr. NEAGU IOAN
L.S.


Nr. Crt. Numele şi prenumele candidatului Unitatea de învăţământ la care a promovat ultima clasă Nota obţinută (calificativul obţinut) Rezultatul examenului
133 IGNAT A RADU-ADRIAN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,50 Reuşit
134 IGNAT T. OVIDIU TRAIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
135 ILAŞ M VALENTIN-IULIAN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 7,00 Reuşit
136 INDRIES M.D. GABRIEL CONSTANTIN LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 9,00 Reuşit
137 IOSZIV I. IOSIF IMRE COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 5,00 Reuşit
138 IRIMIEA GH. ADRIAN RADU COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
139 IUHAS I DANIEL IOAN LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 6,00 Reuşit
140 JIPA R LAVINIA-LOREDANA LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,50 Reuşit
141 JOLŢAN V. CRISTIAN PETRU COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
142 JUNC P. IOAN OVIDIU COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 5,00 Reuşit
143 KAPUSNEAK GH ANDREIKA LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,50 Reuşit
144 KATONA S ISTVAN ZSOLT LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 5,00 Reuşit
145 KEREZSI T. MARIUS MARTIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
146 KORODI I CRISTIAN-IOSIF LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,50 Reuşit
147 KOSZEGI A. IOSIF COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
148 KOTELES E TAMAŞ-EUGEN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,00 Reuşit
149 KOTELEŞ P GRETI-ANITA LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,00 Reuşit
150 KOVACS A CARLA-DIANA LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,00 Reuşit
151 KOVACS L. LARISA LUCIANA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
152 KOVACS P. SORIN ATTILA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
153 KOVACS R.A. DIANA LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 8,00 Reuşit
154 LABĂU I.M. RAUL CLAUDIU COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
155 LAZAR L LASZLO-EMIL LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 9,00 Reuşit
PREŞEDINTE,
conf. univ. dr. NEAGU IOAN
L.S.


Nr. Crt. Numele şi prenumele candidatului Unitatea de învăţământ la care a promovat ultima clasă Nota obţinută (calificativul obţinut) Rezultatul examenului
156 LEDEZEU I. IONEL FLORIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,50 Reuşit
157 LELE C. DARIUS FLORENTIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
158 LINGURAR F GABRIELA FLORICA LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 7,00 Reuşit
159 LUCA GH. MĂLINA ADRIANA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
160 LUNCAN A. VIOREL GHEORGHE COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
161 LUNCAN I. MONICA LUMINIŢA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
162 MAGDA I.GH. GEORGE CRISTIAN LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 5,00 Reuşit
163 MAIER F.B. GABRIEL JOZSEF COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
164 MARIAN I RALUCA-IOANA LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 10,00 Reuşit
165 MARINĂU GH.D. GEORGE COSMIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
166 MAŞINCAT I. CRISTIAN IOAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 5,00 Reuşit
167 MATEI E.D. CRISTIAN BOGDAN LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 5,00 Reuşit
168 MATEI F. ANAMARIA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
169 MAXIAN N. MARIAN NICOLAE COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
170 MĂLAN N. PAUL ROMEO COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
171 MÂŢĂ P. ROBERT AUGUSTIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
172 MECHEREŞ M. ALIN ADRIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
173 MEDVE I. IOAN BOGDAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
174 MENDEA M. DAN MARIUS COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
175 MERCA GH. MANUEL DAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
176 MESTER G ANAMARIA SANDRA LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 9,50 Reuşit
177 MICU H. MARIUS CĂLIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
178 MIHELE Ş.D. COSMINA MIHAELA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,50 Reuşit
PREŞEDINTE,
conf. univ. dr. NEAGU IOAN
L.S.


Nr. Crt. Numele şi prenumele candidatului Unitatea de învăţământ la care a promovat ultima clasă Nota obţinută (calificativul obţinut) Rezultatul examenului
179 MIHUŢ K. ATTILA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
180 MOGA F. CĂTĂLIN GABRIEL COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
181 MOISI D. DUMITRU IULIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
182 MOISI P. MARIA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
183 MOLDOVAN GH. GHEORGHE SERGIU COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
184 MOLDOVAN R. ADRIAN CĂLIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
185 MOLNAR C. LEVENTE ATTILA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
186 MORAR GH. LOREDANA ANAMARIA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
187 MORAR V VIOREL-MARIUS LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 9,50 Reuşit
188 MORNA Ş. OVIDIU CIPRIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
189 MUDURA V. FLORIN PAVEL COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,50 Reuşit
190 MUNDRUŢ F. LEVENTE ISTVAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
191 MUNTEANU I ANAMARIA-ANDREEA LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 9,50 Reuşit
192 NAGY A. LINDA TEREZIA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
193 NAGY Ş.E. CRISTIAN ROMEO COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 5,50 Reuşit
194 NECULAI S LĂCRIMIOARA NICOLETA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
195 NEDELCU E. SERGIU GEORGE COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 5,50 Reuşit
196 NEGRUŢ A.D. ADRIANA BIANCA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
197 NEŢ G ADRIAN-GEORGE LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 9,00 Reuşit
198 NIŢE M. IOANA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
199 NOGE C. DANIEL COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,50 Reuşit
200 NUŢ F. ALIN SORIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
PREŞEDINTE,
conf. univ. dr. NEAGU IOAN
L.S.


Nr. Crt. Numele şi prenumele candidatului Unitatea de învăţământ la care a promovat ultima clasă Nota obţinută (calificativul obţinut) Rezultatul examenului
201 NYARKOH E.A. ALEXANDER KWASI COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,50 Reuşit
202 ONACA V ROXANA ANAMARIA LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 5,50 Reuşit
203 ONUŢ M ROBERT-MIRCEA LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 7,00 Reuşit
204 OROS M. CRISTIAN MIRCEA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
205 OSVALD I. IACOB COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 5,50 Reuşit
206 OŞVAT I. FLORIN DAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
207 PALFI-TAMAŞ S SEBASTIAN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 9,50 Reuşit
208 PAP L. CRISTIAN ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,50 Reuşit
209 PAPP G BEATRIX LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 9,00 Reuşit
210 PAPP L. LAJOS NANDOR COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
211 PAŞCA I.B. IOAN ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,50 Reuşit
212 PAŞCA V. OVIDIU CĂLIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,50 Reuşit
213 PAŞCU F.C. VLADIMIR COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
214 PAUL GH.F. SERGIU COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
215 PĂTCAŞ T CRISTIAN-ADRIAN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 9,50 Reuşit
216 PESCARU L CIPRIAN IOAN LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 5,50 Reuşit
217 PETER Z ERIKA LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 7,00 Reuşit
218 PETRUŞ M. ALIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
219 PIPIŞ I. IOAN MARIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 5,00 Reuşit
220 PISKI I. SZABOLCS COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
221 PLEŞCA S.N. ALEXANDRA MARIANA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,50 Reuşit
222 PLUMBAŞ I. MARCEL ADRIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
223 POP A. ALINA ANDREEA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
PREŞEDINTE,
conf. univ. dr. NEAGU IOAN
L.S.


Nr. Crt. Numele şi prenumele candidatului Unitatea de învăţământ la care a promovat ultima clasă Nota obţinută (calificativul obţinut) Rezultatul examenului
224 POP A. IOANA LARISA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
225 POP F. GABRIEL ADRIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
226 POP S ADRIAN-CRISTIAN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 9,00 Reuşit
227 POPA F FLORIN SERGIU LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 9,00 Reuşit
228 POPA S.P. DIANA ALEXANDRA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
229 POPA T. IONUŢ MARIUS COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
230 PURGE I. RAMONA ANCUŢA BIANCA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
231 PURIŞ T.I. ROBERT TEODOR COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
232 PURJEA I OCTAVIAN-MARIUS LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,00 Reuşit
233 PUŞCAŞ P. MARIUS FLORIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,50 Reuşit
234 RAMOCEA I IONUŢ-MARIAN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 7,00 Reuşit
235 ROSMENTENIUC T. DIANA ALINA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
236 ROŞCA I MIHAI LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 9,00 Reuşit
237 ROZIN C.H. HEINS SILVIU COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
238 RUS S LĂCRĂMIOARA-NICOLETA LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 8,00 Reuşit
239 SALLAI I ROBERT LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 7,00 Reuşit
240 SAS GH ALIN-GHEORGHE LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 5,50 Reuşit
241 SĂLĂJAN A DENISA-FELICIA LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 5,50 Reuşit
242 SEBESTIEN M. NORBERT MIHALY COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
243 SILAGHI A.F. SERGIU ALIN LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 5,50 Reuşit
244 SIME V. IOANA COSMINA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
245 SOANEA F. FLORINA LUMINIŢA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
246 SOLTESZ I AGNES LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 7,00 Reuşit
PREŞEDINTE,
conf. univ. dr. NEAGU IOAN
L.S.


Nr. Crt. Numele şi prenumele candidatului Unitatea de învăţământ la care a promovat ultima clasă Nota obţinută (calificativul obţinut) Rezultatul examenului
247 SONEA I IOAN-SERGIU LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 9,50 Reuşit
248 SPIN I. DENISA IOANA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
249 SPIVALIUC N NICOLAE-VASILE LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 7,50 Reuşit
250 STAN C. COSTINA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
251 STEF D DELIA MARIANA LICEUL PARTICULAR "GEORGIANA" ORADEA 7,00 Reuşit
252 SZABO I. VASILE SEBASTIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
253 SZENTMIKLOSI Z. ROBERT COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
254 SZILAGYI- DĂRĂBAN M. CRISTINA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
255 SZOKE V LASZLO-ZSOLT LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 0,00 Neprezentat
256 SZUCS E. ANITA HENRIETTE COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
257 ŞINCA GH. BIANCA ALINA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
258 ŞIPOŞ I. RALUCA DIANA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
259 ŞTEF M. DANIEL COSMIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
260 ŞTEFAN A.I. ALEXANDRU MARIUS COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,00 Reuşit
261 TARBA A. ANAMARIA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 8,00 Reuşit
262 TEAHA A.Ş. ADINA FELICIA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
263 TENDER I.M. SERGIU CONSTANTIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 5,50 Reuşit
264 TIMUŢ F. VALENTIN BOGDAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
265 TIPONUŢ M MIHAI BOGDAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
266 TOASO A. EDIT HAJNALKA COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
267 TOCAI N. OVIDIU ANDREI COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
268 TOMOIAGĂ G. GRIGORE CĂLIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
269 TONŢ A. OVIDIU CONSTANTIN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
PREŞEDINTE,
conf. univ. dr. NEAGU IOAN
L.S.


Nr. Crt. Numele şi prenumele candidatului Unitatea de învăţământ la care a promovat ultima clasă Nota obţinută (calificativul obţinut) Rezultatul examenului
270 TOROK I. CRISTIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,00 Reuşit
271 TRIF P PATRICIA LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 10,00 Reuşit
272 TRIPP N.C. ADRIAN IOAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 10,00 Reuşit
273 TUNDUC F. LUCIAN IONUŢ COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 7,50 Reuşit
274 ŢĂRĂU P. GEORGIAN FLORIAN COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 6,50 Reuşit
275 URSU P. PETRU COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 0,00 Neprezentat
276 VARODI I OVIDIU-ADRIAN LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 6,00 Reuşit
277 VESZI O JANOS-MIHALY LIC.CU PROG.SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 10,00 Reuşit
278 ZAHA I. ENIKO KITTY COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA 9,00 Reuşit
PREŞEDINTE,
conf. univ. dr. NEAGU IOAN
L.S.