Ca in orice alta situatie, Dl. Nemeth Radu nu are destula increde in mine, dupa cum reiese si din articolul de mai jos. Intr-adevar am iesit pe locul I la concursul organizat de Primarie si, in sfarsit, cu ocazia asta am primit un stick d 2 GB :D.
Am intrecut licee consacrate ca de exemplu: Gojdu, Lazar, Ady (si mai erau inca 2, dar nu mai tin minte).
Punguta cu premii a fost umpluta cu: un stick, un tricou alb cu imprimeu cu poze din Oradea (comic este faptul ca scrie in maghiara “Nagyvárad” 😛 ), doua reviste de la “Cetatea Oradea”, mai multe carti postale cu poze din Oradea veche, o harta cu Oradea (ca nu cumva sa uit drumul de acasa pana la scoala sau pana la primarie 😛 ) si un anuar al Cetatii.
Pagina facuta de mine se poate gasi accesand linkul: https://co-bra.trei.ro. Cateva lucruri inca nu functioneaza bine, insa in cursul vacantei voi incerca sa diminuez erorile aprox la 0%. Accesati pagina periodic pentru a vedea schimbarile aduse.
PS: Ca sa fiu sincer, habar nu am de ce eu am castigat :P. Insa prinde bine la CV 😀